Site Yapmak

Go down

Site Yapmak

Post by Admin on Thu Sep 08, 2016 7:07 pm

Site Yapmak

http://www.sitenasilkurulur.net/site-nasil-yapilir

Site yapmak, geçmiş dönemlerde yalnızca bu konuda ciddi anlamda teknik bilgisi olan kişiler tarafından yapılabilecek şeylerden bir tanesiydi. Bundan dolayı da insanlar site kurmak istedikleri zaman bu konuda bilgisi olan kişilerin yanına gelerek yüklü miktarlarda ödeme yaptıktan sonra istedikleri gibi bir internet sitesi hazırlatırlardı. Ancak sonralarında bu durumda değişmeler oluştu. Öyle ki artık “Ücretsiz Eğitim Rehberi” sayesinde hiçbir şekilde kod yazmaya ihtiyaç duyulmadan istenilen her türlü konu ile alakalı web sitesi kurma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Ancak bunun için bilinmesi gereken bazı konular bulunmakta.

http://www.sitenasilkurulur.net

Bunlardan ilki ise web hosting ve domain hizmeti. Site kurmak için öncelikli olarak belirli bir alana ihtiyaç duyulmakta. Çünkü internet sitelerinin herhangi bir sorun oluşmadan yayında olmaları adına var olan kapasiteleri oranında bir alana sahip olmalılar. Aksi bir durumda siteye girecek olan kişilere gerekli şekilde siteyi inceleme fırsatına erişemeden sitede donmalar meydana gelebiliyor. Bunu engellemek adına web sitesi kurmadan önce mutlaka kaliteli bir web hosting firması ile görüşmek gerekiyor.

Sitenasilkurulur.net

Hosting ve domain işlemlerinin sonrasında ise site kurmak adına yapılması gereken şey, doğru bir web sitesi oluşturmak. Web sitesinin içerisinde yer alacak olan her türlü başlığın mutlaka SEO uyumlu olması gerekmekte. Aksi bir durumda arama motorlarında istenilen verimi elde edemezler. Bunu engellemek adına web sitesi kurma işlemini yaparken makale ve resimlerin belirli konulara dikkat etmesi gerekmektedir.

Admin
Admin

Posts : 1707
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum