Hosting sitesi

Go down

Hosting sitesi

Post by Admin on Thu Sep 08, 2016 7:36 pm

Hosting sitesi

Hosting, alan anlamına gelir. Web hosting denildiği zaman bir internet sitesinin kendine ait olan alanı insanların aklına gelir. Var olan bu alanın genişliği ya da özellikleri o sitenin teknik özelliklerini oluşturmaktadır. Örneğin bir internet sitesinin aylık 50 kişilik trafiği bulunuyorsa ve o siteye ay dolmadan 51. kişi girmek isterse site bu kişiyi içerisine almaz. Dolayısıyla insanlar bu siteye girmekten vazgeçer. Ancak kişi sitesini henüz yeni kurmuşken oldukça geniş bir trafik satın alırsa bu sefer de ödemiş olduğu para boşa gider.

Sitenasilkurulur.net

Burada önemli olan şey, dengedir. Kişi eğer ki daha öncesinde internet sitesi kurmadıysa, yapacağı küçük bir araştırma sonrasında başta web hosting olmak üzere pek çok farklı konu ile alakalı istemiş olduğu bilgilere kolaylıkla erişmiş olur. Bu sayede de istemiş olduğu kaliteli ve teknik anlamda eksiksiz bir site oluşturur. Şimdilerde internet sitelerinde ziyaretçilerin en fazla ön plana çıkarttığı konulardan bir tanesi, güvenlik konusu.

http://www.sitenasilkurulur.net/en-iyi-hosting-firmalari

Pek çok sitede ortaya çıkan bu eksiklik ise web hosting satın alım esnasında yapılan yanlışlardan kaynaklanır. POP3&IMAP, SSL gibi konularda en iyi hizmeti sunan hosting firmaları; genel olarak insanların en fazla tercih ettiği firmalar arasında kendine yer bulur. Kişilerin firma seçimi yaparken bu konulara dikkat etmesi demek, sonrasında meydana gelebilecek her türlü soruna karşı kendini koruması anlamına gelir.

Admin
Admin

Posts : 1707
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum