İş güvenliği hizmeti sunan OSGB kurumu: Güvenç OSGB

Go down

İş güvenliği hizmeti sunan OSGB kurumu: Güvenç OSGB

Post by Admin on Wed Dec 14, 2016 3:32 pm

İş güvenliği hizmeti sunan OSGB kurumu: Güvenç OSGB

Müşterilerine iş güvenliği hizmet veren bir OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) kurumu arıyorsanız, ben sizlere bu konuda, yazımızın hemen başında da belirtmiş olduğum gibi, Güvenç İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firmasını tavsiye edebilirim. Güvenç OSGB sayesinde, iş güvenliği ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama fırsatı elde edebileceksiniz. İş yerinizin eskisine göre çok daha güvenli bir hale gelmesi adına, Güvenç İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firması ile çalışmanız şiddelte önerilir.

http://guvencosgb.com adresi içerisinde, Güvenç İş Sağlığı İş Güvenliği Müh. Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafınca sunulan bütün hizmetler, detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Siteye bağlanarak hem bu hizmetleri öğrenebilecek hem de Güvenç OSGB’yi daha yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

İş güvenliği hizmetleri alabileceğiniz Güvenç OSGB ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Firma ile irtibat kurarak; İş güvenliği uzmanı görevlendirmesi, İş yeri hekimi görevlendirmesi, İş yeri evrak kontrolünün yapılması, bu evrakların periyodik olarak kontrol edilmesi, Bakanlık tarafından yapılacak denetimlere eşlik etme, İş yerinin periyodik olarak denetlenmesi, İş güvenliği kurullarının oluşturulması, iş yerine bu hususta sekreterlik edilmesi ve Acil durum eylem planı hazırlanması gibi ihtiyaçlarınızı giderme imkanınız olacaktır.

Güvenç OSGB Açık Adresi: Turgut Özal Mahallesi Erce Sitesi 2204 Sokak No:4B Yenimahalle / Ankara
Firma telefon numarası: 0850 346 58 25
Web: Guvencosgb.com

Admin
Admin

Posts : 1650
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum