teknoloji ve internet portali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor

Go down

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor Empty PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor

Post by Admin Tue Jul 03, 2018 1:24 pm

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI

Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor

DAİRE KAPI DAĞITIMI
Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, girilen binaların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi ücretsiz olarak, kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize yollanır.

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor 120861

İŞYERİ-DÜKKAN DAĞITIMI
İşyerlerine yapılan dağıtımlar; Broşürlerinizin içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana 1'er adet dağıtılır. Girilen işyerlerinin içeriden/dışarıdan fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. İsteğe göre kartvizit toplanarak dağıtım yapılır. Belirli bir veya birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilirsiniz.

ARAÇ / OTOMOBİL DAĞITIMI
Araçlara yapılan dağıtımlar; İsteğe göre, silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşür kulplu ise araç kapılarına takılarak dağıtılır. Dağıtım yapılan araçların plakası ve broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. Araçlara yapılan dağıtımlarda; broşür içeriğine göre, belirli bir veya birkaç marka/model seçebilirsiniz.

ELDEN / SABİT NOKTA DAĞITIM
Elden yapılan dağıtımlarda; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda, broşürünüzün içeriğine uygun, önceden belirlenmiş olan hedef kitleye (cinsiyet/yaş grubu vs) göre dağıtım yapılır. Elden yapılan dağıtımlarda, dağıtım esnasında, kanıt niteliğine uygun olarak fotoğraflar çekilir. Çekilen bu fotoğraflar, dağıtım raporu olarak, aynı gün ve dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir. El ilanı dağıtımı denildiği zaman akla gelen ilk adreslerden biri, marmarakurye.com şeklindedir.

POŞETLEME VE EK HİZMETLER
Evlere yapılan dağıtımlarda ücretsiz olarak poşetleme hizmeti de veriyoruz! Broşürleriniz, ebatına uygun şeffaf ve kulplu poşetlerle poşetlenir ve daire kapı tokmaklarına asılarak dağıtılır. Poşetleme hizmeti ücretsiz yapılır, poşet ücreti ise +0.05 Krş+Kdv'dir. (Örneğin 10.000 adet broşür için kulplu poşet bedeli 500TL+kdv'dir.)

FOTOĞRAFLI GÜNLÜK RAPOR
Tüm dağıtımlarda; girilen apartmanların tamamının, (apt ismi,no.su gözükecek şekilde) girilen işyerlerinin (tabelası gözükecek şekilde) girilen cadde ve sokak tabelalarının, araç dağıtımlarında araçların (plakaları gözükecek şekilde) fotoğrafları çekilir. Çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.

Not: Girilen apartmanların %100'üne yakınının fotoğrafı çekilir!

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor 012121212

YASAL BELEDİYE İZİNİ!
Broşür dağıtımlarınızı; Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgeleri ve Ticaret Odası kayıtı olmayan amatör/kaçak firmalara dağıttırmanız halinde, dağıtım yaptırdığınız her ilçe için ayrı ayrı cezalara maruz kalırsınız! Resmi firmalarla çalıştığınızda bu prosedürlerle uğraşmaz ve Beld. izini için ekstra ücret ödemezsiniz! *Ayrıca; Broşürleriniz profesyonel olarak dağıtılmış olur! Broşür dağıtım firması MARMARA EKSPRES DAĞITIM ile hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN SÜREÇ
Broşürlerinizin; Adeti, Ebatı, Sayfa sayısı ve Dağıtım şekline göre e-mail adresinize 3-4 dakika içinde detaylı bir fiyat teklifi yollanır. Teklifi onaylayıp aradığınızda; adres bilgileriniz alınır ve adresinize gelen iş alım ekibimiz ile karşılıklı bir anlaşma belgesi doldurulur. Aynı gün broşürlerinizin gerekli organizasyonu, varsa poşetleme işlemleri yapılır ve ertesi sabah 08.30'da veya belirttiğiniz tarihte brosur dagitimi başlanır. Broşür dağıtım firmaları arayanlar, gönül rahatlığı ile marmarakurye.com adresine girebilir.

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor 012

Brosur Dagitimlarınız İçin Uzman Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı Bilgi Alınız!

0212) 442 51 93 - 0212 442 51 94 - 0212 442 51 95-97

İnternet sitesi: https://www.marmarakurye.com

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor Musthiz

Youtube.com/watch?v=ZlKusJz2vsM

Admin
Admin

https://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics