teknoloji ve internet portali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agar.pro ile Agar io oyna

Go down

Agar.pro ile Agar io oyna Empty Agar.pro ile Agar io oyna

Post by Admin Tue Feb 09, 2016 5:39 pm

Domain adı : www.agar.pro

Sitenin başlığı : Agar.pro ile Agar io oyna

Domainin Kayıt Edildiği Sene : 2007

Site ile alakalı Tanıtım mesajı - Açıklamalar : Canınız internetten agar io oynamak mı istedi? Hemen Agar.pro isimli internet adresine bağlanın. Ve doya doya agar io oynamaya başlayın.

Site üzerinden agario oynamak son derece basittir. Agar.pro adresini açtıktan sonra, kullanmak istediğiniz rumuzu girip kırmızı renkli Oyna butonuna basıyorsunuz. Ve oyun başlıyor.

Agario oyununun nasıl oynandığını hepiniz biliyorsunuzdur. Ben yine de hatırlatmak istiyorum. Agar io oynamak için farenizi kullanmalısınız. Bilgisayarınızın faresi vasıtasıyla, sağa sola ve ileri geri hareket edebileceksiniz. Büyüdüğünüz zaman, bölünmek isterseniz, klavyenizdeki Space tuşuna basabilirsiniz.

Agar.pro sitesi üzerinden agar io oynarken, diğer oyuncularla sohbet edebilme imkanınız bulunmaktadır. Sitedeki chat bölümünü kullanarak, bir yandan oyun oynayabilir ve bir yandan da agar io oyuncularıyla chat yapabilirsiniz.

Agario oyunundaki karakteriniz büyüdükçe, bu karakterin üstündeki sayılar da büyümektedir. Karakterinizin ne kadar büyüdüğünü, bu sayılar sayesinde daha iyi bir şekilde gözlemleyebileceksiniz.

Agario oynamak isteyenler, hiç tereddüt etmeden Agar.pro sitesine bağlanabilir. Türkiye'nin en aktif agar io oynama sitelerinden biri olan Agar.pro her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

Tüm agario meraklılarına keyifli oyunlar dileriz.

Admin
Admin

https://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics