teknoloji ve internet portali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?

Go down

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi? Empty Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?

Post by Admin Mon Jun 07, 2021 11:31 am

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi?

Gerek gazetelerin, gerek çeşitli haber sitelerinin ve blogların köşe yazarları, tek bir uygulama altında toplandı! Bugün sizlere bir Google Play uygulaması tanıtacağım. Uygulama ile birlikte, ünlü köşe yazarlarının birbirinden değerli yazılarını keyifle okuyabileceksiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR linkine tıkladığınız takdirde, uygulamayı tek tuşla indirme şansı bulabilirsiniz.

Uygulama, almış olduğu yüksek yıldız puanı ile, kullanıcılarının beğenisini göstermektedir. Köşe yazarlarını tek bir uygulama vasıtasıyla bulmak isteyenler, Gazete Köşe Yazarı uygulamasından mutlaka yararlanmalıdır.

Köşe Yazarları uygulaması ücretsizdir. Ve boyutu sadece 4,1 MB idir. On binlerce kişi tarafınca indirilen bu uygulamayı siz de mutlaka deneyiniz.

Uygulamanın en sevilen özelliği ise, favori yazarların seçilebilmesidir. Favori yazarlarını seçenler, bu yazarların yeni köşe yazıları çıktığı anda, yazılara kolayca ulaşabilecektir. Uygulamayı beğenirseniz, dostlarınıza önermeyi unutmayınız.

Uygulama adı: Köşe Yazarları
Yükleme sayısı: 10.000+
Boyutu: 4,1 MB
Platformu: Android
Uygulama Sayfası: Play.google.com/store/apps/details?id=com.gazete.koseyazari&gl=TR

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi? Csa_ByutU8_CLhTb6tWOLT814l6HE01Q6mUeU3G8AZUS1UOXpYTLXwWCLsimhVD_CNQ=w1440-h620

Köşe Yazarları Uygulamasını Denediniz mi? NqNx7myLNd1GqZ86NJT24EMO8ezS21RfrZykYKXy9VMD8l2SsvkUVJwwZVx_0VXWIMzU=w1440-h620

Admin
Admin

Posts : 2390
Join date : 2013-07-20

https://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum