Android Okey İndir

Go down

Android Okey İndir

Post by Admin on Tue Jul 19, 2016 11:32 am

Android Okey İndir

Mynet Oyun, en sevilen ve popüler oyun olan Mynet Okey’i rahatlıkla oynayabilmeniz ve bu eğlenceyi her an yanınıza taşıyabilmeniz için Mynet Okey’i anroid için yeniden uyarladı.
Evinizde, iş yerinizde, yolda ve dilediğiniz her yerde.. Mynet Okey’in getirdiği renkli dünyaya telefonlarınızla adım atabilir, eğlenceli dakikaları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Dilerseniz de Facebook arkadaşlarınızla bu eğlenceye ortak olabilir ya da Facebook kullanan 1.000.000’den fazla insandan herhangi biri ile oynamaya başlayıp yeni okey arkadaşınızı bulabilirsiniz.
Türk insanının abonesi olduğu ve en sevdiği oyunların başında kuşkusuz okey oyunu gelmektedir. Şimdi bu geleneksel ve popüler oyun cebinizde, tabletinizde! Oyunda okey atıp bitirebilmek ve Mynet Liraları biriktirmek başlıca amaçtır. Oynadıkça artan seviyeler ile heyecan giderek üst noktalara çıkacak ve oyuncularına Mynet özelliğinin eğlencesini sunmaya devam edecektir. Güçlü bir rakibe dönüş ve senin gibi güçlü rakiplerle oynayarak Mynet Lira’ları kapışmaya başla!
 

Mynet Okey’i Android’e Nasıl İndirebilirim?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerdeki Google Play uygulamasına girerek Mynet Okey diye arattığınız taktirde Mynet Okey karşınıza çıkacaktır.
Oyunu kolaylıkla, ücretsiz bir şekilde indirbilir ve kendiniz gibi Mynet Okey oyuncularını facebook üzerinden bulup oynayabilirsiniz. Dilerseniz bu oyunu kendi arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Online arkadaşlarınızla okey masalarına katılıp, okey oynarken bir yandan da sohbet etmenin zevkinden mahrum kalmayacağınız bu okey oyun sizlere sadece bir tık uzakta!

 

Admin
Admin

Posts : 1675
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum