teknoloji ve internet portali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

Go down

Çevre Yönetim Sistemi Belgesi Empty Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

Post by Admin Sat Apr 08, 2023 11:06 am

Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

Gelişen sanayi ve teknoloji ile birlikte çok fazla kirlenen doğa insanlara da ciddi zararlar verdiği için iso 14001 belgesi ile bu sorun en aza indirgenir. Aynı zamanda bu belge, doğal kaynakların kullanımını da azaltır. Bu sayede de doğal kaynakların sürdürülebilirliği devam etmektedir. Kendini geliştirmek isteyen tüm işletmeler bu belgeyi almalıdır. iso 14001 belgesi, tüm işletmelerin üretim aşamasında çevreye ve doğaya verdikleri zararı devamlı olarak azaltılmasını ve eğer mümkünse tamamen ortadan kaldırmasını amaçlayan bir nevi yönetim kılavuzudur. Bu belge ile birlikte, üretim sürecine giren tüm değerler ilk aşamadan son aşamaya kadar çevreye zarar vermeden üretilir.
Gıda Güvenliği Yönetim Belgesi

Gıda üretim sürecinde olan tüm işletmeler iso 22000 belgesini almak zorundadır. Çünkü bu belgeyi alan tüm işletmeler, gıda üretim güvenliğinin yanı sıra insan sağlığını da önemsediği kanıtlar ve bu sayede de gıda üretiminde güven sürecini hızlı bir şekilde oluşturur. Alınan bu belge, ürünün sadece raflardaki son halini belgelemekle kalmaz, aynı zamanda tüm gıda üretim sürecinin hammadde işleyişini, katkı maddelerini ve diğer üretim süreçlerini, toplum sağlığı adına belgeler. 22000 gıda güvenliği belgesine sahip olmak ve firmanıza duyulan güvenin artmasını sağlamak adına Ekol belgelendirme firması ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu firma sayesinde, gıda güvenliği yönetim belgesinin nasıl ve hangi şartlar altında alınacağını öğrenebilirsiniz.

Admin
Admin

https://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics