Online iş ilanları

Go down

Online iş ilanları

Post by Admin on Wed Jun 03, 2015 8:12 pm

Online iş ilanları

İş hayatındaki başarının en temel faktörü, iş ve eleman uyumudur ki, bu durum ülkemizde bir çok olumsuz örneklerin sıkça karşımıza çıkmasına sebep olur.

Gerek işveren, gerek eleman açasından istenmeyen sonuçlar doğurabilen iş ve eleman uyumsuzluğu, çalışma esnasında farkedilmesine rağmen, durum iş ve eleman tercihlerinin yapıldığı başlangıç aşamasında oluşmuştur.

Bu gibi istenmeyen bir durumla karşılaşmamak, maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için doğru iş, doğru eleman eşleştirmesini yapmak, sürecin en başında yani iş ve eleman arama safhasında düzenlenmesi gereken bir durumdur.

Doğru bilgilerin girilmesi, doğru bir arama yapılması ile http://www.elemanonline.com.tr adresinden doğru iş ve eleman eşleştirmesi yapmak çok kolay ve hızlıdır.

Örneğin Antalya’da çalışmak isteyen ve Adana’da yaşayan bir muhasebeci, antalya iş ilanları içinden, muhasebeci arayan firmaları incelemeli, ilan detaylarından aranılan özellikleri okuyarak vasıflarının uyması halinde müracaat etmelidir. bursa iş ilanları arasında yayınlanan bir muhasebeci ilanına müracaatı, ya olumsuz sonuçlanacak, ya da istemediği bir şehirde yaşamak zorunda kalacaktır.

adana iş ilanları arasında yayımlanan bir kurye ilanına Adana’yı bilmeyen bir adayın müracaatı da aynı sebeplerden dolayı uygun olmayacaktır.

Admin
Admin

Posts : 1728
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum