teknoloji ve internet portali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşte Benim Stilim Oyunu Oyunteyze.com sitesinde

Go down

İşte Benim Stilim Oyunu Oyunteyze.com sitesinde Empty İşte Benim Stilim Oyunu Oyunteyze.com sitesinde

Post by Admin Sat Apr 18, 2015 8:33 am

İşte Benim Stilim Oyunu Oyunteyze.com sitesinde

Eskiden bizim zamanlarımız da teknolojinin bu kadar ileri düzeyde olmaması bizlere hep sabit oyunlar oynattı. O zamanlar en çok mario gibi oyunlar oynanırdı. O da bu şekilde gelişmemişti tabii ki hatırlarsınız ateri oyunları ya da tetrisler vardı.

Şimdi teknoloji çok fazla ilerledi ve Türkiye’de yaşayan insanların %80 inin evinde bilgisayar ve internet bulunmaktadır. Bizim çocuklarımız henüz daha çok ufakken bilgisayar ile tanışıp neredeyse yetişkin insanlardan daha güzel kullanmaktadır.

Özellikle genç kızlarımızın girdiği bir çok oyun siteleri bulunmaktadır. Bunlardan önemli yerde bulunan oyun teyze ile yüzlerce harika oyunlar oynayabilirsiniz. Sitede bulunan kategoriler yüzlerce oyunla doludur.

Fazla talep gören ve sizlere önermemiz gereken oyunlardan bahsetmek gerekirse; hepimizin TV8 ekranından yakından takip ettiğimiz “işte benim stilim“ adlı yarışmanın oyunu çıktı. Online olarak ücretsiz bir şekilde oynayacağınız bu oyun ile size verilen kombine kıyafetlerini en doğru şekilde oyun içerisinde ki seçtiğiniz kişiye giydirmelisiniz.

Bu konuda hassas davranmazsanız yeterli puanı toplayamazsınız. Bir diğer oyunumuz ise; tadya oyunlarıdır. Bunlardan bir tanesi olan Tadya ve Çilek kız oyunu hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım. Bu oyunda Tadya şirin bir karakteri canlandırmaktadır ve onun yanında bulunan Çilek adlı harika bir karakter vardır. Birlikte harika bir oyunun başlangıcını yapacaklar.

Amaçları oyun çerçevesi içerisinde çıkan bütün meyvelerin hepsini toplamaktır. Birbirinden farklı bir çok oyunu bizlere sunan oyun teyze her geçen gün kendini tazelemektedir.

Tanıtılan Site: Oyunteyze.com

Admin
Admin

https://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics