Seo Dostu Bir Site Kur

Go down

Seo Dostu Bir Site Kur

Post by Admin on Tue Sep 15, 2015 11:46 pm

Seo Dostu Bir Site Kur

İnsanların büyük bir kısmının son dönemlerde akıllarında en fazla yer eden sorulardan bir tanesi, site kurma işlemleri. Çünkü bu kişiler ister kendi fikirlerini çok daha kişiye ulaştırmak isterse de satmış olduğu ürünleri bulunduğu yerden fazla kişinin tanımasını sağlaması adına internet sitesi kurabilirler. Öyle ki artık insanlar artık en ufak işlerini bile internet üzerinden yapmaya başladılar. Böyle olunca da işletmeler ve bireysel kişiler artık web sayfası hazırlamak adına kollarını sıvadılar. İnternet sitesi hazırlanırken öncelikli olarak yapılması gereken şey, domain ve web hosting satın almak. Bunların olmaması demek, istenildiği gibi site yapmanın imkansız hale gelmesi anlamına gelir.

http://www.sitenasilkurulur.net

Alan trafiği ve adı sayesinde siteye giriş yapacak olan kişiler herhangi bir sorun yaşamadan sitenin içerisine giriş yapabiliyor. Ancak site kurmayı düşünen kişilerin mutlaka bu konuda uzman olan hosting firmaları ile çalışması gerekmektedir. Çünkü sitenin işleyişine bağlı olarak gerek site trafiği gerekse farklı özelliklerinin değişmesi gerekir. Yani üstünkörü yapılacak olan çalışmalar, web sayfasının istenildiği şekilde arama motorlarında üst sıralarda yer almasını engelliyor. Bu iki noktaya dikkat edilmesinin sonrasında ise sıra site yapmanın diğer aşamalarına geliyor. Siteyi tasarlamak birçok farklı yöntem kullanılabilir. Kod yazmayı bilmeyen kişiler, hazır olarak satılan site tasarımları arasından rahatlıkla seçimlerini yapabilirler. Site tasarlanmaya başladıktan sonra içerisinde nelerin olması gerektiğinin belirlenmesi büyük bir önem taşıyor. Profesyonel bir site içerisinde öncelikli olarak işletme ya da bireysel olarak kişinin tanıtımının yapılması gerekir.

Burada bu zamana kadar yapılan işler ile alakalı ayrıntılı bilgiler verilir. Daha sonrasında varsa hizmetler ile alakalı bir bölüm de site kurma aşamasında mutlaka üzerinde durulması gereken noktalar arasında yer almaktadır. Her bir noktanın ayrıntılı bir şekilde ayarlanması sonrasında da web hosting firması ile yapılacak olan anlaşmalar doğrultusunda site yapmanın diğer bir aşaması olan teste başlanır. Bu esnada sitenin içerisinde eklenmiş olan verilerin sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığı test edilecek, tasarımda herhangi bir sorun meydana gelmediğine bakılacak ve böylece sitenin ne zaman açılacağı ile alakalı genel bir fikir sahibi olunur.

Sitenasilkurulur.net

Web hosting firmasının site kurma konusundaki uzmanlığı demek, sitede oluşacak herhangi bir sorun karşısında teknik elemanların devreye girmesi anlamına gelmektedir. Bundan dolayı da hosting firmaları arasından en iyi seçimi yapmak adına ciddi araştırmalara girilmesi ve akılda oluşabilecek her türlü soruna karşı tatmin edici cevaplar vermeleri gerekiyor. Site yapmayı düşünen insanların büyük bir kısmı, yalnızca site tasarımını gerçekleştirerek bu işi bitirebilecekleri konusunda oldukça emindirler. Ancak Google gibi dünyanın en büyük arama motorlarına bakıldığı zaman görülebileceği gibi her arama ile alakalı on binlerce farklı sonuç bulunuyor. Üstelik bu web sayfası sayısı her geçen gün artıyor.

Dolayısıyla site kurmak isteyen kişilerin, her konuda mutlaka dikkatli bir çalışma yapması gerekiyor. Site içeriği hazırlanırken SEO kurallarına uygun detaylara dikkat etmek gerekiyor. Her bir makalenin kendine özgü anahtar kelime sayısı ve alt başlık detayı bulunur. Yazılacak bu makalelerin içerisine, konuya uygun resimler eklenmeli ve anahtar kelimeler site içerisinde doğru etiketlenmelidir. Sitenin hazırlanması ve içerisine uygun makalelerin eklenmesi sonrasında artık site yapma işlemlerinin sonuna gelinmiştir. Hazırlanmış olan internet siteleri yayına girdikten sonra ziyaretçilerin siteye girme oranlarına bağlı olarak Google siteyi arama sonuçları içerisinde yüksek sıralara çıkartmaya başlayacaktır. Ziyaretçilerin siteleri tercih etmesi için gerekli olan şeylerin doğru şekilde yerine getirmesi ile birlikte kısa bir süre içerisinde istenilen sonuçlar elde edilecektir.

Admin
Admin

Posts : 1728
Join date : 2013-07-20

View user profile http://teknoturkiye.4umer.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum